Otwarci na nowe rozwiązania!

Wzorniki niepowtarzalne, atrakcyjne w formie, wykonane z największą precyzją oraz zastosowaniem trwałych i efektownych materiałów

Najważniejszy jest dobry wzór!

Dobrze dobrane formy prezentacji, realizujemy w naszych codziennych zadaniach od 2007 roku  – SCAFFO to przede wszystkim produkcja profesjonalnych wzorników w oparciu do wieloletnie doświadczenie. Dobry wzór pozwala nam się wyróżnić pośród konkurencji , a profesjonalne wykonanie może być kluczem do sukcesu. Dowiedz się, co jeszcze możemy Ci zaoferować. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Solidne, czytelne i praktyczne

W SCAFFO od początku swojej działalności stawiamy na wysoką jakość swoich wyrobów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest trwałość wzornika który musi służyć przez długi czas. Istotna jest również jego forma,która wpływa na jego praktyczne i funkcjonalne użytkowanie . Wykorzystując nasze bogate doświadczenie, staramy się przygotować produkt, tak by spełniał wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów.

Gdzie stosuje się wzorniki

Wzorniki to podstawowe narzędzie marketingowe, stosowane w praktycznie każdej branży zaczynając od produkcji materiałów budowalnych, poprzez dekoracje, wykończenia, tkaniny, elementy drewniane, folie, okładziny itd. Przydatne są podczas dopasowywania fug do płytek ceramicznych i przy wyborze kolorów silikonów. Pomagają przy zakupie oklein meblowych oraz blatów kuchennych i wyrobów z kamienie ciętego. Oddają nieocenione usługi wszędzie tam, gdzie konieczne jest porównywanie i dopasowywanie kolorystyki.

Prezentery pudełkowe

Wzorniki książkowe

Wzorniki listkowe

Broszury i Segregatory

Wzorniki tablicowe

Formularz kontaktowy

    DANEX-BIS DANEL MAGDALENA
    43-300 BIELSKO-BIAŁA
    UL. LISTOPADOWA 120

    NIP: 5471791191

    Skip to content