Nasze referencje

ARSANIT Sp. z o.o.

Damian Oratowski – Specjalista ds. Marketingu

Firma ARSANIT Sp. z o.o. potwierdza, iż prowadzona na przestrzeni ostatnich trzech lat współpraca z firmą DANEX-BIS, realizowana jest na niezmiennie wysokim poziomie. W tym czasie firma DANEX-BIS realizowała dla nas szereg projektów obejmujących kilka rodzajów wzorników książkowych oraz kilka rodzajów tablic z przeznaczeniem na prezentację próbek naszych tynków.

We współpracy z firmą DANEX-BIS każdorazowo spotykamy się z zaangażowaniem w realizowany aktualnie projekt oraz co dla nas ważne – możemy liczyć na profesjonalne doradztwo, co już wielokrotnie pozwoliło nam wykonać daną realizację lepiej niż pierwotnie zakładaliśmy. Takie podejście do współpracy pozwala nam działać sprawnie, nowocześnie i spełniać nieraz bardzo wyszukane oczekiwania naszych Klientów. Zlecenia realizowanie są rzetelnie, terminowo – słowem, pełen profesjonalizm ze strony firmy DANEX-BIS.

Firma ARSANIT Sp. z o.o. jako firma, która kładzie duży nacisk na profesjonalizm działania, pragnie również współpracować z firmami, którym takie ideały przyświecają. Dlatego wyrażając swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy i wzajemnych kontaktów, z przyjemnością polecamy firmę DANEX-BIS tym wszystkim, którzy poszukują obsługi na najwyższym poziomie.

PDF

BASF POLSKA Sp. z o.o.

Agnieszka Karaśkiewicz – Specjalista ds. Marketingu

BASF Polska Sp. z o.o. współpracuje z firmą DANEX-BIS z Bielska-Białej od kilku lat. DANEX-BIS dał się poznać jako profesjonalny partner wychodzący naprzeciw naszym oczekiwaniom jakościowym.

Rzetelność i terminowość firmy jest dużym atutem.

Wykonane przez DANEX-BIS produkty są wysokiej jakości i z pewnością możemy polecić tę firmę jako solidnego partnera.

PDF

SELENA S.A.

Iwona Stachurska – Marketing Manager

SELENA S.A. niniejszym listem udziela firmie DANEX-BIS z siedzibą w Bielsku-Białej referencji Profesjonalnego Partnera w dziedzinie produkcji materiałów reklamowych.
Firma DANEX-BIS wykonuje dla nas siatki rusztowaniowe z nadrukiem cechując się przy tym wysokim profesjonalizmem i dbałością o wysoką jakość.
Możemy z całym przekonaniem polecić firmę DANEX-BIS jako solidnego partnera, który terminowo realizuje powierzone zlecenia.

PDF

KNAUF BAUPRODUKTE Sp. z o.o.

Anna Kazusek – Kierownik Marketingu

Knauf Bauprodukte Sp.z o.o. od 3 lat współpracuje z Danex-Bis z Bielska-Białej. Firma Danex-Bis jest naszym dostawcą wzorników tynków i farb oraz siatek i osłon rusztowaniowych. Podczas naszej współpracy producent ten dał się poznać jako solidny, rzetelny i terminowy partner. Wykonane przez Danex-Bis produkty są wysokiej jakości i z pewnością możemy polecić tę firmę.

PDF

MITECH CHEMIA BUDOWLANA s.c.

Paweł Kłusak – Dyrektor Handlowy

Nasza firma współpracuje z firmą DANEX-BIS z Bielska-Białej od 3 lat. Firma DANEX-BIS jest naszym dostawcą wzorników listkowych oraz książkowych tynków i farb a także siatek i osłon rusztowaniowych.

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu produkty dostarczane przez DANEX-BIS cechuje wysoka jakość wykonania i estetyka. Wszystkie zlecone projekty firmie zostały przeprowadzone sprawnie i terminowo.

Wykonane przez DANEX-BIS produkty są wysokiej jakości i z pewnością możemy polecić tę firmę, jako solidnego i rzetelnego partnera.

PDF

ADEXBUD TECHNIKA BUDOWLANA

Andrzej Korczyk – Właściciel Dyrektor Zarządzający

ADEXBUD Technika Budowlana, wystawia firmie DANEX-BIS najlepsze referencje dotyczące współpracy. Wszystkie zlecone przez Nas projekty zostały wykonane z najwyższą starannością, z zastosowaniem najlepszych materiałów i w umówionym terminie.

DANEX-BIS to firma dbająca o szczegóły, jakość i zadowolenie klienta, gdyż zaangażowanie, doświadczenie i know-how, są na bardzo wysokim poziomie.

ADEXBUD Technika Budowlana, może, a nawet musi polecić firmę każdemu kto chce mieć wysoką jakość produktu, terminowo, za przyzwoitą cenę.

PDF

TORGGLER POLSKA Sp. z o.o.

Kamila Kremer – Specjalista ds. Marketingu

Firma TORGGLER Polska Sp. z o.o. współpracuje z firmą DANEX-BIS od roku 2009.

W tym okresie zrealizowaliśmy wzorniki książkowe tynków akrylowych, tynków mozaikowych, tablic tynków akrylowych i mozaikowych. Firma DANEX-BIS wywiązała się z zamówień terminowo, na podkreślenie zasługuje wysoka jakość produktów oraz zaangażowanie osób odpowiedzialnych za kontakty z TORGGLER Polska sp. z o.o.

W 100% możemy polecić tę firmę jako solidnego i rzetelnego partnera.

PDF

MARBET Sp. z o.o.

Magdalena Czech – Marketing Manager

Firma MARBET Sp. z o.o. pragnie polecić firmę SCAFFO (DANEX-BIS) jako partnera godnego zaufania. Ze SCAFFO współpracujemy od 6 lat i przez ten okres zrealizowaliśmy wiele projektów związanych z wzornikami i POS’ami dla naszych marek handlowych Marbet Design i Marbet Style.

Wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością, dbałością o szczegóły oraz z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów.

SCAFFO posiada własne know-how, terminowo wywiązuje się ze zleconych projektów, dzięki czemu możemy polecić tę firmę jako rzetelnego partnera.

PDF

Skip to content