ARSANIT Sp. z o.o.

Damian Oratowski – Specjalista ds. Marketingu

Firma ARSANIT Sp. z o.o. potwierdza, iż prowadzona na przestrzeni ostatnich trzech lat współpraca z firmą DANEX-BIS, realizowana jest na niezmiennie wysokim poziomie. W tym czasie firma DANEX-BIS realizowała dla nas szereg projektów obejmujących kilka rodzajów wzorników książkowych oraz kilka rodzajów tablic z przeznaczeniem na prezentację próbek naszych tynków.

We współpracy z firmą DANEX-BIS każdorazowo spotykamy się z zaangażowaniem w realizowany aktualnie projekt oraz co dla nas ważne – możemy liczyć na profesjonalne doradztwo, co już wielokrotnie pozwoliło nam wykonać daną realizację lepiej niż pierwotnie zakładaliśmy. Takie podejście do współpracy pozwala nam działać sprawnie, nowocześnie i spełniać nieraz bardzo wyszukane oczekiwania naszych Klientów. Zlecenia realizowanie są rzetelnie, terminowo – słowem, pełen profesjonalizm ze strony firmy DANEX-BIS.

Firma ARSANIT Sp. z o.o. jako firma, która kładzie duży nacisk na profesjonalizm działania, pragnie również współpracować z firmami, którym takie ideały przyświecają. Dlatego wyrażając swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy i wzajemnych kontaktów, z przyjemnością polecamy firmę DANEX-BIS tym wszystkim, którzy poszukują obsługi na najwyższym poziomie.

pdf